Zahrady, Pod Kalváriou, prodej, Pezinok, Slovensko

Stát.: Slovensko
Město.: Pezinok
Lokalita.: Pezinok
Ulice.: Pod Kalváriou
512 m²
ne
prodej - Zahrady
14.000,- € 27,34 €/m2 včetně provize

2744x Zakázka zobrazená v seznamu / 213x Zakázka zobrazená v detailním náhledu / 213x Zakázka zobrazená v detailním náhledu za měsíc

Exluzivně nabízíme k prodeji zahradu v Hostivicích. Pozemek je určen k rekreaci a je obdélníkového tvaru. Nabízený pozemek je jeden z osmi, které spolu tvoří parcelu situovanou mezi ul. Pod Kalváriou a úpatím hráze Kučišdorfská vodní nádrže. Jednotlivé pozemky jsou přístupné z ulice Pod Kalváriou a vzájemně jsou propojeny společnou parcelou širokou 3,5 m. Pozemek je v současnosti nevyužívaný, vhodný ke zřízení zahrady nebo rekreačně-oddechové zóny v těsné blízkosti vodní nádrže a začátku Kučišdorfská doliny.

V případě zájmu je možnost zakoupení několika parcel v různých plochách, uváděná cena je za pozemek o výměře 512m2.

LOKALITA:


Nachází se v dotyku Kučišdorskej nádrže, velmi vhodná lokalita na rekreaci, milovníky rybolovu a vody.

NAŠE SLUŽBY:


Naše společnost Domy pro lidi nabízí kompletní služby spojené s prodejem nemovitosti. A to kvalitní právní služby - naše smlouvy jsou autorizovány a pojištěny pro případ způsobené škody u advokáta. V případě zájmu o financování nemovitosti prostřednictvím hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich specialistů. Pokud se rozhodnete financovat hypotéku prostřednictvím nás, uhradíme za Vás znalecký posudek, návrh na vklad zástavního práva a návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí. Zajišťujeme a sprocesujeme kompletní realitní servis - jsme s Vámi od první prohlídky až po předání nemovitosti.

- Veškeré texty a fotografie jsou majetkem společnosti Domy pro lidi s.r.o. - jejich zneužití, kopírování bude řešeno soudní cestou.

Vaše hodnocení nabídky

Podrobné informace

Rozloha pozemku512 m²
Vlastnictvíosobní
Statusaktivní
Plynne
Kanalizacene
Internetne
Inženýrské sítěblízko
Kabelová televizene
Orientacejihozápadní
Terénrovina
Přístupová cestaasfaltová cesta

Kontaktní formulář

Zaujala vás nabídka č. ZR--119 ? Kontaktujte mně ohledně této nabídky.

Pozice realitní nabídky

14.000,- €
Cena nemovitosti 14.000,- € 129.000,- €
512 m²
Rozloha pozemku 295 m² 2067 m²