Restaurace, Černyševského, prodej, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Stát.: Slovensko
Město.: Bratislava - Petržalka
Lokalita.: Bratislava - Petržalka
Ulice.: Černyševského
60.65 m²
ne
ano
ano
prodej - Restaurace - Novostavba
150.000,- € +DPH, včetně provize, možnost hypotéky

3695x Zakázka zobrazená v seznamu / 130x Zakázka zobrazená v detailním náhledu / 130x Zakázka zobrazená v detailním náhledu za měsíc

Exkluzivní nabízíme k prodeji kavárna na frekventované Černyševského ul. v Bratislavské Petržalce. Kavárna se nachází v přízemí v administrativně / rezidenčním objektu TatraCity v blízkosti Starého mostu. Kavárna je plně klimatizovaná novou klimatizací napojena na všechny sítě (voda, elektřina, plyn, kanalizace). Přístup je přímo z pěší zóny v blízkosti vstupu do administrativní části objektu.

DISPOZICE


Kavárna dispozičně sestává z hlavní místnosti obdélníkového tvaru + samostatné WC + umyvadlo + sklad + do exteriéru terasa. Hlavní místnost je po celé šířce prosvětlená výkladem - nepřehlédnutelný vstup do provozu.
V rámci současného uspořádání je kapacita kavárny cca 30 míst k sezení (16x židle, 8 stolů, barové sezení) uvnitř a 6 na terase (2x stůl, 6 židlí + 1xbarový stůl bez židlí).

VYBAVENÍ


- kompletně klimatizovaná (nové jednotky cca rok staré)
- kompletní vzduchotechnika (přívod i odvod vzduchu)
- kompletní kavárenské zařízení: stoly, židle, kávovar, lednice, barový pult, pokladna, svítidla, výrobník ledu, myčka barového skla, kompletní barový INTINERÁŘ ...
(Celkový seznam zařízení na vyžádání, případně info na obhlídce) ...

V rámci současného uspořádání je kapacita kavárny cca 30 míst k sezení uvnitř (16x židle, 8 stolů, barové sezení) a 6 na terase (2x stůl, 6 židlí + 1xbarový stůl bez židlí).

ZAŘÍZENÍ KAVÁRNY


Součástí prodeje je i vnitřní a zabudované zařízení kavárny (kompletní seznam zařízení na vyžádání). Cena zařízení je 20.000€ + DPH. Cena zařízení bude přičtena ke kupní ceně.

CENA


150.000€ (prostor) + 20.000€ (kompletní zařízení), k ceně bude připočtena DPH

LOKALITA, PARKOVÁNÍ


Kavárna se nachází v přízemí budovy TatraCity v Bratislavské Petržalce. Místo je charakteristice zvýšeným pohybem lidí hlavně přes pracovní dobu. Dostupné i pěšky z centra města přes Starý most. V těsné blízkosti se nachází zastávka městské dopravy. Přímo před provozem je možnost bezplatného parkování. Kavárna nedisponuje vyhrazenými parkovacími místy.

NAŠE SLUŽBY


Tato nemovitost je nabízena prostřednictvím společnosti Domy pro lidi - v provizi zprostředkovatele jsou zahrnuty poplatky spojené s převodem nemovitosti - základní poplatek za návrh na vklad do katastru nemovitostí ve výši 66€, poplatky za ověřování podpisů prodávajících na smlouvách, vypracování smluv a autorizace smluv advokátem, pojištění pro případ způsobené škody do výšky 1,5m€, hypoteční poradenství a kompletní realitní servis.

Vaše hodnocení nabídky

Vypočítejte si svou hypotéku

Výše hypotéky  €
Doba splácení  rokov
Úroková sazba  %
Měsíční splátka při 1 % p. a.

Podrobné informace

Celková rozloha60.65 m²
Užitná plocha60.65 m²
Počet pater10
Vlastnictvífiremní
Statusaktivní
Odpadyseparovaný odpad
Plynano
Kanalizaceano
Internetoptika
Koupelnaano
Terasaano
Sklepne
Garážne
Výtahne
Parkovištěveřejné
Inženýrské sítěano
Postaveno zSmíšená
Vybavenízařízení
Zatepleníano
Krbne
Klimatizaceano
Energetický certifikátano
Bezbariérový přístupano
Novostavbaano

Kontaktní formulář

Zaujala vás nabídka č. ZR--139 ? Kontaktujte mně ohledně této nabídky.

Pozice realitní nabídky

150.000,- €
Cena nemovitosti 150.000,- € 470.000,- €
60.65 m²
Celková rozloha 60.65 m² 560 m²