Prostory pro výrobu, prodej, Trenčín, Slovensko

Prostory pro výrobu na prodej, Trenčín, nabídka č. ZR-463791

B] Domy pro lidi v exkluzivním zastoupení klienta Vám nabízí na prodej administrativně-výrobní areál v průmyslové zóně v Trenčíně v blízkosti přivaděče na autostrádu Bratislava - Žilina. Areál byl dokončen a dán do užívání byl v letech . Areál se rozprostírá na kompletně oploceném pozemku o výměře 5 432m2, má samostatný oddělený vchod a východ s rampami. Brány a rampy v areálu jsou ovládány elektronicky i na dálku. V celém areálu je asfaltová komunikace. Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě: elektrická přípojka, vodovod, přípojka plynu, kanalizace.

V areálu se nachází:
- administrativní budova o celkové výměře 945,50m2,
- malý a velký sklad spolu o celkové výměře 2 679,61m2,
- přístřešek o výměře 908,50m2 (přístup i pro kamiony),
- sanitární zázemí pro zaměstnance + garáže spolu o celkové výměře 131m2,
- parkoviště,
- vrátnice 19,20m2.
Administrativní budova má 2. patra, nachází se zde 17 kanceláří o výměře 460,05m2 s příslušenstvím. Budova je vyhotovena ve standardním kancelářském provedení.
Součástí administrativní budovy je služební byt o výměře 81,83m2, který může sloužit pro majitele. V budově je klimatizace, strukturovaná kabeláž, výtah, kotelna, kamerový bezpečnostní systém. Sklad je jednopodlažní z ocelové nosné konstrukce obalené zatepleným pláštěm se sedlovou střechou o výšce u žlabu 6,74 m a ve vrcholu 9,52 m.

Budovy jsou vhodné jako obchodní, provozní, skladový, administrativní a výrobní areál. Celý areál může sloužit pro různé účely, taky jednotlivé objekty je možné užívat na samostatné účelům.
V blízkém okolí budovy je nákupní centrum, průmyslová zóna, síť obchodů, služeb a různých podniků. Objekt je vzdálen od: Železniční stanice 3,70km, od sjezdu z dálnice D1 3,10km, od centra města 3,30km.

Cena zahrnuje všechny objekty včetně priľahkých pozemků (administrativní budova, sklady, sanitární zázemí pro zaměstnance, garáže, vrátnice). Součástí prodeje je i zařízení administrativní budovy - budova je zařízena. V bytě na patře zůstane vše zabudované. Součástí ceny je i kamion a nákladní auto.
Celý areál i příslušenství je technicky ve velmi dobrém stavu.

Naše služby při prodeji
Naše společnost Domy pro lidi nabízí kompletní služby spojené s prodejem nemovitosti. A to kvalitní právní služby - naše smlouvy jsou autorizovány a pojištěny pro případ způsobené škody u advokáta, hrad za Vás základní poplatek za návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí. V případě zájmu o financování nemovitostí prostřednictvím hypo vám zajistíme hypoporadenstvo u našich specialistů. Zajišťujeme a sprocesujeme kompletní realitní servis - jsme s vámi od první prohlídky až po předání nemovitosti.

- Veškeré texty a fotografie jsou majetkem společnosti Domy pro lidi s.r.o. - jejich zneužití, kopírování bude řešeno soudní cestou.


  • Realitní kancelář 63 Nabídek

Domy pre ľudí s.r.o.

Zahradnícka 46
Bratislava 82108

+421950310878

Realitní kancelář je členem

  • Realitní makléř 28 Nabídek

Mgr. Iveta Tichá

Realitní makléř

0950310878

Zaujala vás nabídka č. ZR-463791? Kontaktujte mně ohledně této nabídky.  • Podrobné informace

4683.81 m²

4683.81 m²

2

firemní

aktivní

ano

veřejná vodovodní síť

230/400V

ano

ano

ano

vlastní

ano

ano

vlastní - vyhrazené parkoviště

ano

Smíšená

ano

ano

ano

asfaltová cesta

ano  • Mohlo by vás také zajímat.

Pozemky - komerční, Poľná, prodej, Piešťany, Slovensko

292.077,00

Statistické informace
25285x Zakázka zobrazená v seznamu
1192x Zakázka zobrazená v detailním náhledu
155x Zakázka zobrazená v detailním náhledu za měsíc


Top realitní partner

Realitní kancelář HALO reality s. r. o.

HALO reality s. r. o.