Pozemky - bydlení, Žarnovických, prodej, Pezinok, Slovensko

Stát.: Slovensko
Město.: Pezinok
Lokalita.: Pezinok
Ulice.: Žarnovických
589 m²
veřejná vodovodní síť
ne
prodej - Pozemky - bydlení
48.887,- € 83,- €/m2 včetně provize

0x Zakázka zobrazená v seznamu / 107x Zakázka zobrazená v detailním náhledu / 107x Zakázka zobrazená v detailním náhledu za měsíc

Romýšľate jak ochránit své peníze? Jak zhodnotit své úspory? Rádi byste bydleli v dobrém lokalitě a investovali postupně? Pokud ano tak právě vám EXKLUZIVNĚ nabízíme na prodej zahrady v Pezinku v těsném dosahu nové zástavby rodinných domů na ulici Žarnovická. Nabízené pozemky jsou vhodné jako investice do budoucího stavebního pozemku na výstavbu rodinného domu.

INŽENÝRSKÉ SÍTĚ


IS jsou na hranici řešeného území.

POZEMKY:


Pozemek má výměru celkovou výměru 589m2: z toho 439m2 pozemek + 150m2 podíl na přístupové cestě. V případě zájmu je k dispozici dohromady 16 pozemků - možnost spojit a zakoupit tak větší parcelu.

LOKALITA:


Pozemky se nacházejí v těsném dosahu zástavby rodinných domů mezi ulicemi Žarnovická a dona Sandtnera, a ulicemi Jamnickým a Cajlanská. Pozemky jsou mírně svažité.

NAŠE SLUŽBY


Tato nemovitost je nabízena prostřednictvím společnosti Domy pro lidi - v provizi zprostředkovatele jsou shrnuty poplatky spojené s převodem nemovitosti - základní poplatek za návrh na vklad do katastru nemovitostí ve výši 66 €, poplatky za ověřovala podpisů prodávajících na smlouvách, vypracování smluv a autorizace smluv advokátem, pojištění pro případ způsobené škody do výšky 1,5m €, hypoteční poradenství a kompletní realitní servis.

Vaše hodnocení nabídky

Podrobné informace

Rozloha pozemku589 m²
Vlastnictvíosobní
Statusaktivní
Vodaveřejná vodovodní síť
Elektřina230V
Plynne
Kanalizaceano
Inženýrské sítěblízko
Orientacejih
Terénmírný svah

Kontaktní formulář

Zaujala vás nabídka č. ZR--126 ? Kontaktujte mně ohledně této nabídky.

Pozice realitní nabídky

48.887,- €
Cena nemovitosti 20.000,- € 479.940,- €
589 m²
Rozloha pozemku 321 m² 12495 m²