NIVY/JARABINKY - obchodní prostor na pěší zóně k pronájmu

Stát.: Slovensko
Město.: Bratislava - Ružinov
Lokalita.: Bratislava - Ružinov
Ulice.: Jarabinková
228.32 m²
1 auto
holoprostor
ne
pronájem - Kancelářské prostory - Novostavba
Cena v RK včetně provize
Nabídněte vlastní cenu

1462x Zakázka zobrazená v seznamu / 143x Zakázka zobrazená v detailním náhledu / 143x Zakázka zobrazená v detailním náhledu za měsíc

Exkluzivně nabízíme k pronájmu obchodní prostor v Bratislavském Ružinově v novostavbě JARABINKY na Jarabinkovej ul.. v novém polyfunkčním objektu z roku 2019.

DISPOZICE, STANDARD:


Prostor dispozičně sestává z jedné velké místnosti + WC. V současnosti je ve stavu "holoprostor", který lze upravit dle přání klienta. Prostor je napojen na elektrickou energii, vodu, má záchod. Vytápění je napojeno na kotelnu polyfunkčního domu v prostoru je podlahové, klimatizaci a vzduchotechniku ​​lze dodělat. Prostor se nachází v přízemí, jeho celková výměra je 228m2. V případě zájmu lze prostor rozšířit o další sousední prostor o výměře 213m2 a dosáhnout celkové výměry 441m2.

CENA:


Cena za pronájem nebytového prostoru bude stanovena dohodou mezi majitelem a nájemcem - v závislosti na době nájmu, složených investic a pod.

VYUŽITÍ:


Jeřábky jsou ideálním místem pro novou prodejnu, provoz, služby či kancelář. Obchodní prostor je součástí souvislé promenády, po celé šířce nabízí prosklenou plochu (výklad).

PARKOVÁNÍ:


Parkování pro zákazníky bude zajištěno v garážovém domě ze kterého je přístup na pěší zónu i do prostoru.

POLOHA:


Prostor se nachází na pěší zóně. Je přístupný ze dvou stran - z pěší zóny iz garážového domu. Nachází se na Jarabinkově ul. v novostavbě JARABINKY. V okolí se nachází občanská vybavenost, která se postupně doplňuje o nové provozy nejen pro cca 1000 obyvatel nového polyfunkčního komplexu. Jelikož je v okolí plánována další výstavba, jedná se o novou lokalitu s dobrou vyhlídkou, protože jen blízkých byznys centrech pracuje více než 10 000 lidí. Využijte jedinečné příležitosti k novému provozu v rozvíjející se zóně.

Vaše hodnocení nabídky

Podrobné informace

Celková rozloha228.32 m²
Užitná plocha228.32 m²
Vlastnictvífiremní
Stavholoprostor
Statusaktivní
Odpadyseparovaný odpad
Elektřina230/400V
Plynne
Internetoptika
Koupelnaano
Vytápěnívlastní kotelna
Garáž1 auto
Parkovištěveřejné
Postaveno zjiné
Vybaveníbez zařízení
Zatepleníano
Energetický certifikátano
Bezbariérový přístupano
Oknahliník
Novostavbaano

Kontaktní formulář

Zaujala vás nabídka č. ZR-LM-10 ? Kontaktujte mně ohledně této nabídky.