Dům Fažana

Stát.: Chorvátsko
Město.: Fažana
Lokalita.: Fažana
200 m²
521 m²
ano
prodej - Rodinný dům
370.000,- €

1963x Zakázka zobrazená v seznamu / 849x Zakázka zobrazená v detailním náhledu / 849x Zakázka zobrazená v detailním náhledu za měsíc

Skvělá příležitost!

Apartmánový dům 800 m od pláží.

Jedná se starší výstavbu rodinného domu, kvalitního provedení a praktického rozmístění s potenciálem rozšíření.

Dům se nachází v atraktivní lokalitě riviéry Fažana, v obci Valbandon, která navazuje na dlouhou a krásně zařízenou promenádu podél moře, naproti Brijunským ostrovům.Povrchové je velikosti 200 m2 a leží na pozemku o 521 m2, 800 m od pláží a 2 km do centra.

Dvoupatrový dům, ve kterém jsou dva stejné byty se samostatnými vchody.

Každý apartmán je dispozice 3+ kk a skládá se ze dvou ložnic, koupelny, kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje.

Z jídelny a obývacího pokoje je výstup na velkou terasu.

V polosuterénu se nachází “konoba” s koupelnou a kuchyní, tento prostor je možné zařídit jako další byt.

Vedle domu je garáž, prádelna se sprchou a sklep.Dvůr je udržovaný, s prostorem pro více parkovacích míst, nebo pro bazén.Velmi dobrá investiční příležitost!

Valbandon, patřící Fažaně se nachází na pobřeží s krásnými plážemi, a naproti Brijunských ostrovů, Národního parku. Podél dlouhých pláží jsou borovice nabízející stín během horkých letních dnů, kavárny, restaurace a vodní sporty nabízejí dostatek zábavy pro všechny věkové kategorie.

Antická Pula je vzdálená 8 km a je dobře dostupná městskou autobusovou dopravou. Letiště je do 20 minut jízdy, jako i autobusové a železniční nádraží, čímž je zaručena vynikající dostupnost z České republiky.

Svou polohou uprostřed moře, jižní Istrie nabízí klimatické podmínky a teploty moře jako v Dalmácii. Ovšem úrovní služeb a zařízenosti celé infrastruktury, Istrie splňuje požadavky i náročných návštěvníků ze západní Evropy.

Specijalizuji se na prodej nemovitostí v Istrii, kde jsem žila 17 let.
Jako turistický průvodce Chorvatskem výjmečne dobře znám tuto oblast a velmi ráda Vám poradím s výběrem nemovistosti, seznámím Vás s nabídkou pláží, kultury a infrastruktury města.

Provedu Vás kompletním procesem výběru a koupi, právní servis je zaručen místní akreditovanou realitní kanceláří z Chorvatska, tudíž veškeré zákonné a právní rady Vám budou poskytnuty jak předem tak na místě.

Pro více informací neváhejte zavolat, domluvíme se česky nebo také chorvatsky,jsem Vám plně k dispozici.Vaše průvodkyně koupi nemovitostí v Chorvatsku,

Tamara Ružić, DiS.

Vaše hodnocení nabídky

Podrobné informace

Rozloha pozemku521 m²
Zastavěná plocha200 m²
Patro2
Počet pater3
Počet izeb5
Statusaktivní
Koupelnaano
Garážano
Výtahne
Parkovištěano
Klimatizaceano
Energetický certifikátB

Kontaktní formulář

Zaujala vás nabídka č. ZR-13918 ? Kontaktujte mně ohledně této nabídky.

Pozice realitní nabídky

370.000,- €
Cena nemovitosti 370.000,- € 2.200.000,- €
521 m²
Rozloha pozemku 200 m² 1265 m²