Dům Fažana

Stát.: Chorvátsko
Město.: Fažana
Lokalita.: Fažana
430 m²
200 m²
ne
prodej - Rodinný dům
1.236.000,- €

4478x Zakázka zobrazená v seznamu / 1629x Zakázka zobrazená v detailním náhledu / 668x Zakázka zobrazená v detailním náhledu za měsíc

Apartmánový dům v atraktivní lokalitě letoviska Fažana, jen 250 m k plážím.Dům je celkové povrchové velikosti 430 m2 s upravenou zahradou o velikosti 200 m2.

Dům je reknstruován v tomto roce.Úspěšně je pronajímán pro krátkodbé pronájmy, pro které má kategorizaci.

Skládá se ze sklepa, kde je kotelna, přízemí, kde je byt 3+ kk s přístupem na dvůr se zahardou.

V druhé, oddělené části přízemí se nachází stylově zařízená “konoba”, s krbem, kuchyní a spoledčenskám prostorem, který je ideální pro oslavy a podobné sešlosti.

Do prvního a druhého patra, vedou vnitřní schody, a na každém patře se nachází kompletně obnovené a zařízené samostatné ubytovací jednotky: pokoj s koupelnou, studio apartmán a apartmán 2+2 ( tj. Byt 2+kk ).

Dohromady v celém domě je 5 samostatných bytů plus dva pokoje s koupelnou.

V přízemí je také zaskleněná terasa, kde majitelé podávali snídaně svým hostům.

V celém domě je ústřední topení a každý byt má klimatizaci.

Dům nemá nosné stěny, postaven je podle skeletového systému, lze tedy provést úpravy dle přání.Skvělá investiční příležitost!

Fažana se nachází na pobřeží s krásnými plážemi, a naproti Brijunských ostrovů, Národního parku. Podél dlouhých pláží jsou borovice nabízející stín během horkých letních dnů, kavárny, restaurace a vodní sporty nabízejí dostatek zábavy pro všechny věkové kategorie.

Antická Pula je vzdálená 8 km a je dobře dostupná městskou autobusovou dopravou. Letiště je do 20 minut jízdy, jako i autobusové a železniční nádraží, čímž je zaručena vynikající dostupnost z České republiky.

Svou polohou uprostřed moře, jižní Istrie nabízí klimatické podmínky a teploty moře jako v Dalmácii. Ovšem úrovní služeb a zařízenosti celé infrastruktury, Istrie splňuje požadavky i náročných návštěvníků ze západní Evropy.

Specijalizuji se na prodej nemovitostí v Istrii, kde jsem žila 17 let.
Jako turistický průvodce Chorvatskem výjmečne dobře znám tuto oblast a velmi ráda Vám poradím s výběrem nemovistosti, seznámím Vás s nabídkou pláží, kultury a infrastruktury města.

Provedu Vás kompletním procesem výběru a koupi, právní servis je zaručen místní akreditovanou realitní kanceláří z Chorvatska, tudíž veškeré zákonné a právní rady Vám budou poskytnuty jak předem tak na místě.Pro více informací neváhejte zavolat, domluvíme se česky nebo také chorvatsky,jsem Vám plně k dispozici.Vaše průvodkyně koupi nemovitostí v Chorvatsku,

Tamara Ružić, DiS

Vaše hodnocení nabídky

Podrobné informace

Rozloha pozemku200 m²
Zastavěná plocha430 m²
Patroneuvedeno
Počet pater3
Počet izeb4
Statusaktivní
Koupelnaano
Vytápěníspolečné
Garážne
Výtahne
Parkovištěano
Klimatizaceano

Kontaktní formulář

Zaujala vás nabídka č. ZR-13874 ? Kontaktujte mně ohledně této nabídky.

Vývoj ceny

Pozice realitní nabídky

1.236.000,- €
Cena nemovitosti 370.000,- € 2.200.000,- €
200 m²
Rozloha pozemku 200 m² 1265 m²