Byt Pula

Stát.: Chorvátsko
Město.: Pula
Lokalita.: Pula
57 m²
ne
prodej - Byt 3+1
185.000,- €

3363x Zakázka zobrazená v seznamu / 1159x Zakázka zobrazená v detailním náhledu / 52x Zakázka zobrazená v detailním náhledu za měsíc

Nabízíme k prodeji byt na pěší zóně v centru města Puly.Byt se nachází v prvním patře a sestává ze dvou ložnic, jedna je menší a je využívána jako pracovna, dále je tu obývací pokoj, kuchyň a koupelna.

Menší pokoj vede na balkon.Nové truhlářství, nová kuchyňská linka a klimatizace.

Byt nevyžaduje investice, prodává se zařízený a je ihned k nastěhování.

Z oken je výhled ma pestrou městkou tržníci, kde zažijete opravdový duch Mediteránu a nakoupíte čerstvé domácí výrobky, ovoce, zeleninu nebo rybu, vše je v pěší dostupnosti.

K plážím je vzdálenost 2,5 km, kam se lehce dostanete během pár minutek jak městskou dopravou, tak autem, kolem nebo pěšky.Pula patří k stále navštěvovanějším městům, pro svou polohu a infrastrukturu, nebo společensko kulturní obsah.

Město žije přes celý rok, pláží je velký počet, a hlavně moře je stále klidné a čisté.Dostupnost je skvělá, letiště je vzdáleno 10 km, dálnice, železnice , lodní a autobusová doprava jsou součásti městské infrastruktury.

Specijalizuji se na prodej nemovitostí v Istrii, kde jsem žila 17 let.
Jako turistický průvodce Chorvatskem výjmečne dobře znám tuto oblast a velmi ráda Vám poradím s výběrem nemovistosti, seznámím Vás s nabídkou pláží, kultury a infrastruktury města.

Pro své klienty jsem plně k dispozici, pomůžu při výběru a koupi, právní servis je zaručen místní akreditovanou realitní kanceláří z Chorvatska, překlad do českého jazyka zprostředkuji.

Veškeré zákonné a právní rady Vám budou poskytnuty jak předem tak na místě.

Pro více informací neváhejte zavolat, domluvíme se česky nebo také chorvatsky.


Vaše průvodkyně koupi nemovitostí v Chorvatsku,

Tamara Ružić, DiS.

Vaše hodnocení nabídky

Podrobné informace

Zastavěná plocha57 m²
Patro1
Počet pater3
Počet izeb2
Statusaktivní
Koupelnaano
Garážne
Výtahne
Parkovištěne
Klimatizaceano

Kontaktní formulář

Zaujala vás nabídka č. ZR-14062 ? Kontaktujte mně ohledně této nabídky.