Byt Pula

Stát.: Chorvátsko
Město.: Pula
Lokalita.: Pula
31 m²
ne
prodej - Byt 2+1
109.000,- €

3491x Zakázka zobrazená v seznamu / 1974x Zakázka zobrazená v detailním náhledu / 1074x Zakázka zobrazená v detailním náhledu za měsíc

Na prodej menší byt s terasou, Pula, zajímavá možnost rozšíření a dobrá lokalita!Tento byt se nachází v budově umístěné v městské části Puly Vidikovac, od známých pláží a promenády podél moře Lungomare vzdálen 10 minutek chůze.

Jedná se o byt v 6.patře, s velkou terasou a výhledem na město a moře.

Vlastnictví je 1/1, plocha 30,94 m/2 s možností rozšíření.

Byt se skládá z chodby, ložnice, koupelny, malé jídelny s kuchyňským koutem a velké terasy. Byt prošel v posledních 4-5 letech rekonstrukcí (kompletně nová koupelna se spotřebiči, nová střecha a fasáda.

K bytu náleží terasa cca 28-29 m/2 s výhledem na město a moře, který by se bez velkých investic dal uzavřít a výměru téměř zdvojnásobit.Skvělá možnost zainvestovat do nemovitosti u moře a zažít jedinečnou atmosféru někdy antického velkoměsta a dnes moderní a turistické destinace.Pula patří k stále navštěvovanějším městům, pro svou polohu a infrastrukturu, nebo společensko kulturní obsah.

Město žije přes celý rok, pláží je velký počet, a hlavně moře je stále klidné a čisté.

Letiště je vzdáleno 10 km, dálnice, železnice a lodní doprava jsou součásti městské infrastruktury, což umožnuje snadnou dostupnost.Svou polohou uprostřed moře, jižní Istrie nabízí klimatické podmínky a teploty moře jako v Dalmácii. Ovšem úrovní služeb a zařízenosti celé infrastruktury, Istrie splňuje požadavky i náročných návštěvníků ze západní Evropy.

Specijalizuji se na prodej nemovitostí v Istrii, kde jsem žila 17 let.
Jako turistický průvodce Chorvatskem výjmečne dobře znám tuto oblast a velmi ráda Vám poradím s výběrem nemovistosti, seznámím Vás s nabídkou pláží, kultury a infrastruktury města.

Provedu Vás kompletním procesem výběru a koupi, právní servis je zaručen místní akreditovanou realitní kanceláří z Chorvatska, tudíž veškeré zákonné a právní rady Vám budou poskytnuty jak předem tak na místě.

Pro více informací neváhejte zavolat, domluvíme se česky nebo také chorvatsky,jsem Vám plně k dispozici.


Vaše průvodkyně koupi nemovitostí v Chorvatsku,

Tamara Ružić, DiS.

Vaše hodnocení nabídky

Podrobné informace

Zastavěná plocha31 m²
Patro6
Počet pater6
Počet izeb1
Statusaktivní
Koupelnaano
Garážne
Výtahne
Parkovištěne
Klimatizaceano
Energetický certifikátC

Kontaktní formulář

Zaujala vás nabídka č. ZR-13887 ? Kontaktujte mně ohledně této nabídky.