Byt Barbariga

Stát.: Chorvátsko
Město.: Bale
Lokalita.: Barbariga
75 m²
ne
prodej - Byt 3+1
225.000,- €

3219x Zakázka zobrazená v seznamu / 1146x Zakázka zobrazená v detailním náhledu / 38x Zakázka zobrazená v detailním náhledu za měsíc

Příležitost! Apartmán 3+kk, s terasou a výhledem na moře.


V novostavbě prodáváme byt v 1.NP, který se skládá ze vstupní chodby, kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje s terasou, dvou ložnic a koupelny.

Každý pokoj je klimatizovaný.Výhled na moře z terasy.

Parkování před budovou.K nastěhování od 06/2023.


Skvělá lokalita, jen pár minutek chůze k plážím ( 250 m ) a centru letoviska.Barbariga se rozprostírá v zalesněné, převážně rovinaté krajině mezi dalšími letovisky a obcemi Západoistrijského přímoří poloostrova Istrie: Pula (cca 20 km), Fažana (cca 10 km), Rovinj (cca 25 km autem, cca 17 km pěšky).

Jde o příjemné, výslovně turisticky orientované letovisko s velkou apartmánovou čtvrtí a historickým centrem kousek od nové zástavby.Obec Barbariga, jejímiž tradičními odvětvími jsou rybolov a pěstování olivovníků, je dnes poklidnou, plně vybavenou turistickou destinací, vhodnou zejména pro rodinnou dovolenou. Kolem rostoucí lesy, relativně rovinatá krajina a blízkost dalších letovisek včetně Puly, hlavního města Istrie, činí navíc z letoviska Barbariga výborný startovací bod k pořádání výletů a pěších vycházek.

Pobřeží u Barbarigy je lemováno jednak bujnou zelení, hlavně keři a stromy, a jednak mořem s průzračně čistou vodou a mělčinou až několik metrů od břehu.

V letovisku jsou pro návštěvníky připraveny obchůdky i restaurace, aby při dokonalé dovolené opravdu nic nechybělo.


Specijalizuji se na prodej nemovitostí v Istrii, kde jsem žila 17 let.

Jako turistický průvodce Chorvatskem výjmečne dobře znám tuto oblast a velmi ráda Vám poradím s výběrem nemovistosti, seznámím Vás s nabídkou pláží, kultury a infrastruktury města.

Provedu Vás kompletním procesem výběru a koupi, právní servis je zaručen místní akreditovanou realitní kanceláří z Chorvatska, tudíž veškeré zákonné a právní rady Vám budou poskytnuty jak předem tak na místě.

Pro více informací neváhejte zavolat, domluvíme se česky nebo také chorvatsky,jsem Vám plně k dispozici.

Vaše průvodkyně koupi nemovitostí v Chorvatsku,

Tamara Ružić, DiS.

Vaše hodnocení nabídky

Podrobné informace

Zastavěná plocha75 m²
Patro1
Počet pater2
Počet izeb2
Statusaktivní
Koupelnaano
Garážne
Výtahne
Parkovištěano
Klimatizaceano
Energetický certifikátA

Kontaktní formulář

Zaujala vás nabídka č. ZR-14729 ? Kontaktujte mně ohledně této nabídky.