Katastr nemovitostí - seznam katastrálních úřadů Slovensko

Katastr je primárně určen pro ochranu práv k nemovitostem, pro účely daní a poplatků, a pro poskytování informací oprávněným subjektům. Katastr nemovitostí eviduje pozemky, budovy, byty a nebytové prostory. Výpis z katastru nemovitostí obsahuje geometrické a polohové určení nemovitosti (katastrální mapu), definuje práva k nemovitostem (název, zástavní právo, věcné břemeno, předkupní právo, právo odpovídající věcnému břemenu, práva vyplývající z vedení státního majetku, práva vyplývající z nakládání s majetkem obce, a nájemní práva k pozemkům). Výpis také obsahuje poznámky o skutečnostech, které omezují vlastníka nakládat s nemovitostí, a další informace uvedené v ustanovení katastrálního zákona.

Ze všeho výše uvedeného plyne, že návštěvě katastru nemovitostí se při koupi nemovitosti nevyhneme. Pro snazší orientaci si vyberte z našeho seznamu katastrálních úřadů, nebo použijte on-line služby slovenského katastru nemovitostí na adrese www.katasterportal.sk.

Katastrálny úradSpráva katastra
Banská Bystrica Banská Bystrica Banská Štiavnica Brezno
Detva Krupina Lučenec
Poltár Revúca Rimavská Sobota
Veľký Krtíš Zvolen Žarnovica
Žiar nad Hronom
Bratislava Bratislava Malacky Pezinok
Senec
Košice Gelnica Košice Košice-okolie
Moldava nad Bodvou Michalovce Rožňava
Spišská Nová Ves Sobrance Trebišov
Nitra Komárno Levice Nitra
Nové Zámky Šaľa Topoľčany
Zlaté Moravce
Prešov Bardejov Humenné Kežmarok
Levoča Medzilaborce Poprad
Prešov Sabinov Snina
Stará Lubovňa Stropkov Svidník
Vranov nad Topľou
Trenčín Bánovce nad Bebravou Ilava Myjava
Nové Mesto nad Váhom Partizánske Považská Bystrica
Prievidza Púchov Trenčín
Trnava Dunajská Streda Galanta Hlohovec
Piešťany Senica Skalica
Trnava
Žilina Bytča Čadca Dolný Kubín
Kysucké Nové Mesto Liptovský Mikuláš Martin
Námestovo Ružomberok Turčianske Teplice
Tvrdošín Žilina

Join the international real estate server network - be successful!!

www.Real-Estate-Slovakia.com
www.Slowakei-Immobilien.at
www.Reality-Slovensko.cz
www.ZoznamRealit.sk
www.Ingatlan-Szlovakia.hu

Unlimited listings only 180,- € year!

Click for more information

Top realitní partner

Realitná kancelária DENY real, s. r. o.

DENY real, s. r. o.

Rodinný dům, prodej, Malacky, Slovensko

Reality - Rodinný dům, prodej, Malacky, Slovensko

Malacky
Rodinný dům
159.000,- EUR


Nabízíme k prodeji pěknou 5 pokojovou novostavbu + samostatně stojící starou 4 pokojovou chalupu na velkém pozemku až 2.450m2 v obci Plavecký Štvrtok. 5 pokojová novostavba má zastavěnou plochu 100m2, užitnou plochu 130m2. 4 pokojová chalupa má zastavěnou plochu 140m2, užitnou plochu 100m2. Pozemek má výměru až 2.450m2. I novostavba, i chalupa jsou napojeny na veškeré IS. Na pozemku je ještě navíc i vlastní studna. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, radiátorové. Na domě jsou nainstalovány venkovní rolety, dům je napojen na alarm. Dům je umístěn v pěkné, tiché části obce, se slušnými příjemnými sousedy. Novostavba rodinného domu je patrová, cihlová, zateplená, nepodsklepená. Před domem je možnost parkování auta, jakož i vedle domu ve dvoře je možnost parkování několika aut za sebou. Prostředí před domem je pěkně upravené. Na pozemku je také pěkně upravená zahrada, na které je několik ovocných i jehličnatých stromů. Chalupa má více než 50rokov, je v původním stavu, cihlová, zdi mají tloušťku až 60cm. Střecha je rovněž v původním stavu. Chalupa je napojena na městskou vodu, kanalizaci, elektriku, plyn. V chalupě je v jedné místnosti zabudovaný otevřený krb. Momentálně je chalupa v neudržovaném stavu, slouží k odkládání zahradního nářadí. Minimálními úpravami je možné ji opět začít užívat. Dispoziční řešení 5 pokojové patrové novostavby: Přízemí: vstupní předsíň, ze které je vstup do technické místnosti, a vstup do haly. Z haly se postupně vchází do jednotlivých místností jako je WC se sprchovým koutem, samostatný vstup do kuchyně s jídelním stolem, samostatný vstup do obývací místnosti, vstup do jedné ložnice a schodiště. Vedle schodiště jsou umístěny dveře, místnost slouží jako odkládací prostor. Z obývacího pokoje az kuchyně je výstup na částečně zastřešenou terasu o výměře cca 15m2. Patro: schodiště, hala, ze které je vstup do tří samostatných ložnic, vstup do samostatného WC, vstup do koupelny s rohovou vanou. Z každého pokoje je výstup na lodžii, čili z jedné ložnice je vstup na lodžii orientovanou na hlavní cestu o výměře 4,6m2, další dvě ložnice mají společnou lodžii o výměře až 16m2 orientovanou do tichého dvora. Dispoziční řešení 4 pokojové chalupy: vstupní chodbička, z levé strany vstup do větší místnosti s otevřeným krbem, z pravé strany vstup do samostatné ložnice, vstup do samostatného splachovacího WC, vstup do malé kuchyňky, z kuchyňky je vstup do sprchového koutu. Do dalších dvou místnosti se vstupuje zvenčí - samostatně. Chalupa je napojena na veškeré IS - voda, elektrika, plyn, kanalizace. Pozemek je upravený, s poutavou pestrou květinovou dekorací před terasou, dále s kombinací ovocných, listnatých a jehličnatých stromů, které dotvářejí na pozemku příjemnou atmosféru. Výhodná koupě i pro větší rodinu.

Naši partneři

banner